[5]„Tajemnice Ali” Sara Shepard

Ostatnio recenzje są przeze mnie pisane do przodu mam nadzieje że wam to nie przeszkadza po prostu piszę je w weekend, a wrzucam od poniedziałku do piątku, bo wtedy przeważnie nie mam jak ich napisać. Co wcale nie znaczy że pisze je przed przeczytaniem. Przez weekend czytam 3 książki, a wrzucam je co 3 dni. Dzisiaj mam dla was ekscytującą recenzję książki Sary Shepard. Mam nadzieje że wam się spodoba. 

Autor Sara Shepard

Liczba stron 304

Wydawnictwo Otwarte

Tłumaczenie Mateusz Borowski

Tytuł oryginalny Ali’s Pretty Little Lies

Data wydania 17 marca 2014

Ocena książki 8/10 

pobrane

Ta recenzja będzie inna. Ponieważ nie chciałabym robić jakichkolwiek spojlerów osobą które są w trakcie czytania tej serii, a które może mają ochotę przeczytać tę recenzje. Opisze tutaj tylko moje odczucia względem tej książki.  

Po książkę sięgnęłam, po tym jak koleżanka mi ją poleciła. Nie musiała długo czekać, bo zabrałam się za nią 5 dni później.Historia jest wyjątkowa, nigdy o czymś takim nie czytałam. Wszystko bardzo szybko się rozwija, z każdą kartką coraz bardziej chciałam dowiedzieć się jak to się skończy. Bohaterowie są bardzo ciekawi. Po przeczytaniu przychodzi nam na myśl refleksja, że tak naprawdę nikt nie jest idealny. Uważam że ta książka rzuci całkiem nowe światło na całą serie. Chociaż nie czytałam żadnej innej książki tej autorki to po przeczytaniu mam ochotę zapełnić moją biblioteczkę 16 tomami tej serii. Ostatnie 50 kartek czytałam z otwartą buzią- o co tutaj chodzi? co się dzieje? dlaczego tak? Jestem niesamowicie ciekawa tych 16 tomów. Mam nadzieje że będą tak samo ciekawe jak dodatek. Ta książka dostała ode mnie 8/10 i jest to bardzo zasłużona ocena. Autorka wykazała się pomysłowością, która nie była banalna.

Pozdrawiam Wiktoria 

Książka bierze udział w wyzwaniu czytelniczym „ABC Czytania” ,”Przeczytam tyle,ile mam wzrostu” i „Czytam Young Adult”. 

15 myśli nt. „[5]„Tajemnice Ali” Sara Shepard

  1. Na razie jestem zmęczona oglądaniem serialu i muszę odpocząć od tej historii. Na pewno kiedyś zabiorę się za książki, zwłaszcza, że opowiadają inną historię. :)

  2. Pamiętam, że kiedyś bardzo chciałam przeczytać tę książeczkę. To było za czasów, gdy czytałam serię Sary Shepard. Teraz nie wiem, czy bym po nią sięgnęła. Cała seria jest dla mnie kompletnie nielogiczna :D Cieszę się jednak, że Tobie się podobało :)) PLL potrafi wciągnąć!! U mnie właśnie pojawiła się nowa recenzja :) ksiazkowa-przystan.blogspot.com pozdrowionka :*

  3. Ja swoje przygody z PLL skończyłam na 3 tomie i już nie mogę się zmusic do przebrnięcia dalej, naprawdę. Jesli już musiałabym kontynuować tę historię to chyba jedynie w formie serialu. Jestem bardziej zainteresowana drugą serią Sary Shepard :)
    Pozdrawiam i zapraszam do siebie na małe rozdanie :)
    mojeksiazki-ola.blogspot.com

    • No ja właśnie chce przeczytać wszystkie części po kolei za jednym razem :) wtedy się nie pogubię w tych wszystkich wydarzeniach i postaciach :)

  4. Trzy książki w weekend? Wow, zazdroszczę! :) Mam za sobą dwa pierwsze tomy PLL – koleżanka pożyczyła mi wszystkie, ale tak długo leżały na półce, że w końcu je oddałam, dochodząc do wniosku, że pewnie i tak nie przeczytam wszystkich części, ponieważ dla mnie maksymalna i dopuszczalna ilość tomów w serii, jaką jestem w stanie przeczytać, to trzy książki. Jestem za tym, że co za dużo to niezbyt zdrowo – jednak podziwiam tych, którzy przeczytali wszystko, łącznie z dodatkami. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>