Walentynkowy Tag by KittyAilla

Nawet nie wiecie jak się ciesze że mam okazje go zrobić nareszcie są szansę, że spełnią się moje skryte marzenia.  Do Tagu nominowała mnie Kitty Ailla z bloga Biblioteczka Ciekawych ksiazek jest to jej autorki Tag. Więc przejdźmy już do rzeczy.

pobrane (6)

Zasady: Weź kartkę. Wypisz na niej imiona 5 najlepszych według Ciebie książkowych ciach. Pod spodem napisz pięć miejsc na randkę (możecie dopisać orientacyjnie np. piknik nad jeziorem itp. :)). Jeszcze niżej zapisz pięć możliwych zakończeń randki. Wiesz, co ci zostało do zrobienia, prawda? Losuj i decyduj czy ta randka ma szansę powodzenia! :)   

Moje ciacha: Daemon z serii Lux, Derek z serii Najciemniejsze moce, Patch z serii Szeptem, Raffe z Angelfall, Josh z Morza spokoju. 

Moje miejsca: wyprawa na Marsa, kolacja przy świecach na plaży, wspólne oglądanie filmów w zaciszu domowym, wspólny dzień na łyżwach, spacer przy pełni księżyca.  

Moje zakończenia: długi pocałunek, nocowanie u niego, 18+, wyznanie miłości,  szybka jazda na motorze.

No to zaczynajmy :)  

Randka 1   

Wyprawa na Marsa z Derekiem, kończąca się scenami 18 +.  

Tak, tak, tak. Jestem za. Uwielbiam Dereka i mogłabym z nim iść wszędzie i jeszcze takie ciekawe zakończenie. :D Teraz jak głupia uśmiecham się do komputera.  Na pewno by się udała.

Randka 2  

Oglądanie filmów w zaciszu domowym z Patchem kończące się wyznaniem miłości. 

Może nie była by to najlepsza randka, ale Patch jest taki uroczy. Na pewno nie pogardziłabym takiej poduszce do przytulania w czasie filmu. Chociaż to wyznanie miłości nie bardzo mi do niego pasuje.  Ale randka by się udała. 

Randka 3 

Randka przy świecach na plaży z Joshem kończąca się długim pocałunkiem. 

Podobała by mi się taka randka. Taka totalnie w guście Josha. Na pewno by zrobił coś takiego dla mnie. Randka udała by się. 

Randka 4  

Spacer przy pełni księżyca z Raffem, kończąca się nocowaniem u niego.  

Pewnie by mnie wziął na ręce i polecielibyśmy na jego skrzydłach bliżej księżyca :D A potem skończyli u niego. Podoba mi się ten pomysł może by mi zrobił rano śniadanie do łóżka, jest taki opiekuńczy. Randka by się udała. 

Randka 5  

Deamon wziął by mnie na cały dzień na  łyżwy,a  potem szybka jazda na motorze.   

Ojj nie wiem czy tą swoją mocą nie rozpuścił by przez przypadek lodu :D Ale szybka jazda bardzo mi odpowiada. Randka by się udała. 

Jak widzicie wszystkie randki by się udały, a to chyba dlatego że z każdym z nich obojętnie gdzie bym poszła to by mi się podobało.  

Pozdrawiam wszystkich moich czytelników :*

4 myśli nt. „Walentynkowy Tag by KittyAilla

    • Wiem :) i to jeszcze z Derekiem :) moją miłością, musisz go poznać w czwartek recenzje książki, w której jest. Mam nadzieje ze cię zachęcę do przeczytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>